Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

-- w całym serwisie

Nawigacja

  • Oferty pracy

Treść strony

Analityk finansowy

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
poszukuje kandydatów do pracy w dynamicznie rozwijającej się działalności pożyczkowej
na stanowisku:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – pożądane o profilu: rachunkowość, finanse, ekonomia;
  • doświadczenie w procesie analizy kredytowej przedsiębiorstw/udzielania pożyczek;
  • znajomość zagadnień związanych z finansami przedsiębiorstw oraz najważniejszych elementów sprawozdania finansowego;
  • praktyczna wiedza z zakresu przygotowywania wniosków kredytowych, oceny zabezpieczeń produktów kredytowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy zespołowej, komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista i umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność redagowania pism;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • praca w renomowanej instytucji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • rozwój kompetencji zawodowych;
  • praca w dynamicznym zespole.

Zakres zadań:

  1. przyjmowanie wniosków o udzielenie pożyczek od wnioskodawców;
  2. analiza wniosków o udzielenie pożyczek od strony formalnej i merytorycznej;
  3. ocena zdolności i zabezpieczeń pożyczkowych;
  4. sporządzanie raportów z dokonanych analiz wniosków o udzielenie pożyczek;
  5. przeprowadzenie wizytacji u wnioskodawców;
  6. uczestniczenie w posiedzeniach Komisji ds. pożyczek;

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@marr.pl w terminie do 20.03.2020 r. wpisując w temacie: "rekrutacja analityk finansowy"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków, jako pracodawca, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Zarząd MARR S.A. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust 1 lit b) RODO, w związku z art. 221 KP), natomiast inne dane, w tym dane o których mowa w art. 9 ust 1 RODO, na podstawie zgody (art. 6 ust 1 lit a) RODO oraz art. 9 ust 2 lit a) RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 KP jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne. Zgromadzone dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez Zarząd MARR S.A. inspektorem ochrony danych, pod adresem: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków, email: iod@marr.pl.

W przypadku podania danych innych, niż wynikające z art. 221 KP (w tym danych, o których mowa w art. 9 ust 1 RODO prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym danych zawartych w art. 9 ust 1 RODO, dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez MARR S.A., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz.Urz. UE L 119, str.1, z późn. zm.)”

drukuj (Analityk finansowy)

  • opublikował: Paweł Sendur Redaktor
    data publikacji: 2020-03-10 12:04
  • zmodyfikował: Łukasz Gurtat Redaktor
    ostatnia modyfikacja: 2020-04-01 12:43

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 41328
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2023-06-27 07:59

ul. Kordylewskiego 11
31-542 Kraków

BDO: 000334490

NIP 6760058847
REGON 350239017
KRS 0000033198

Dane kontaktowe

tel. +48 12 617 66 00
ePUAP (adres skrytki): /marrsa/SkrytkaESP

Biuro Zarządu MARR S.A.
tel. 12 617 66 01, 12 617 66 02
e-mail: marr@marr.pl, biuro@marr.pl

Inspektor Ochrony Danych
tel. 12 617 99 35
e-mail: iod@marr.pl

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 533089
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2024-03-12 14:43

Stopka strony