Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

-- w całym serwisie

Nawigacja

  • Oferty pracy

Treść strony

Doradca ds. sprzedaży faktoringu

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest wiodącą instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego; jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu. MARR S.A. specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, zapewniając kompleksowy know-how i nowoczesne rozwiązania finansowe. Świadczy usługi w zakresie pozyskiwania środków unijnych,
jak i pomaga efektywnie inwestować w Małopolsce.

W związku z planowanym poszerzeniem działalności o działalność faktoringową poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradcy ds. sprzedaży faktoringu
na terenie województwa małopolskiego

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów faktoringowych – na obszarze Małopolski, w tym pracy w systemie informatycznym obsługującym produkt,
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Finanse i Bankowość, Ekonomia, Prawo),
  • posiadania wiedzy ekonomicznej, ze szczególnym uwzględnieniem podstaw analizy finansowej, oraz wiedzy prawnej,
  • wysokiej motywacji do realizacji celów sprzedażowych,
  • doskonałych zdolności prezentacyjnych i komunikacyjnych oraz pracy w zespole,
  • samodzielności i kreatywności,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office,
  • posiadania prawa jazdy kat „B”,
  • dobrej znajomości języka angielskiego  - będzie to dodatkowy atut.

Zadania:

  • bezpośrednia sprzedaż usług faktoringowych poprzez skuteczny proces prezentacji produktów i negocjacji warunków współpracy z potencjalnymi Klientami,
  • pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Małopolski,
  • wyjazdy do Klientów, prezentacja oferty, obsługa serwisowa, negocjacje,
  • terminowa i poprawna merytorycznie realizacja powierzonych zadań i obowiązków,
  • przygotowanie wniosku sprzedażowego do dalszego procesu kredytowego,
  • prezentowanie transakcji faktoringowej na komitecie faktoringowym,
  • utrzymywanie i rozwój długofalowej relacji z Klientami,
  • monitorowanie działań konkurencji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej instytucji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • sympatyczną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@marr.pl w terminie do 16 kwietnia 2020 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych

Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków, jako pracodawca, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Zarząd MARR S.A. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust 1 lit b) RODO, w związku z art. 221 KP), natomiast inne dane, w tym dane o których mowa w art. 9 ust 1 RODO, na podstawie zgody (art. 6 ust 1 lit a) RODO oraz art. 9 ust 2 lit a) RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 KP jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne. Zgromadzone dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez Zarząd MARR S.A. inspektorem ochrony danych, pod adresem: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków, email: iod@marr.pl.

W przypadku podania danych innych, niż wynikające z art. 221 KP (w tym danych, o których mowa w art. 9 ust 1 RODO prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym danych zawartych w art. 9 ust 1 RODO, dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez MARR S.A., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz.Urz. UE L 119, str.1, z późn. zm.)”.

drukuj (Doradca ds. sprzedaży faktoringu)

  • opublikował: Paweł Sendur Redaktor
    data publikacji: 2020-03-10 14:05
  • zmodyfikował: Łukasz Gurtat Redaktor
    ostatnia modyfikacja: 2021-01-04 11:58

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 41345
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2023-06-27 07:59

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Kordylewskiego 11
31-542 Kraków

BDO: 000334490

NIP 6760058847
REGON 350239017
KRS 0000033198

Dane kontaktowe

tel. +48 12 617 66 00
ePUAP (adres skrytki): /marrsa/SkrytkaESP

Biuro Zarządu MARR S.A.
tel. 12 617 66 01, 12 617 66 02
e-mail: marr@marr.pl, biuro@marr.pl

Inspektor Ochrony Danych
tel. 12 617 99 35
e-mail: iod@marr.pl

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 533396
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2024-03-12 14:43