Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

-- w całym serwisie

Nawigacja

  • Oferty pracy

Treść strony

Doradca ds. sprzedaży faktoringu

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Krakowie jest wiodącą instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego; jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu. MARR S.A. specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, zapewniając kompleksowy know-how i nowoczesne rozwiązania finansowe.

W związku z rozwijaniem działalności faktoringowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradcy ds. sprzedaży faktoringu
na terenie województwa małopolskiego oraz województw ościennych

Zakres obowiązków:

  • aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Małopolski oraz województw ościennych,
  • spotkania z Klientami, rozpoznanie potrzeb, prezentacja oferty, negocjacje oraz zawieranie umów faktoringowych,
  • przygotowanie i zaprezentowanie transakcji na komitecie faktoringowym,
  • terminowa i poprawna merytorycznie realizacja powierzonych zadań i obowiązków,
  • utrzymywanie i rozwój długofalowej relacji z Klientami,
  • monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

  • minimum 3 letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów finansowych – na obszarze Małopolski oraz województw ościennych – warunek konieczny; mile widziane doświadczenie w faktoringu,
  • doświadczenia i wysoko rozwiniętych umiejętności samodzielnego pozyskiwania klientów na ww. obszarze,
  • doświadczenia we współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego,
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Finanse i Bankowość, Ekonomia, Prawo),
  • praktycznej wiedzy ekonomicznej, ze szczególnym uwzględnieniem podstaw analizy finansowej oraz wiedzy prawnej nt. obrotu wierzytelnościami,
  • wysokiej motywacji do realizacji celów sprzedażowych,
  • doskonałych zdolności prezentacyjnych i komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności i kreatywności,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office,
  • posiadania prawa jazdy kat „B”,
  • znajomości języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej instytucji,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • pracę hybrydową,
  • sympatyczną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
  • szkolenia,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikacje należy składać na adres biuro@marr.pl do 17.06.2022 r.

Informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków, jako pracodawca, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Zarząd MARR S.A. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust 1 lit b) RODO, w związku z art. 221 KP), natomiast inne dane, w tym dane o których mowa w art. 9 ust 1 RODO, na podstawie zgody (art. 6 ust 1 lit a) RODO oraz art. 9 ust 2 lit a) RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 KP jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne. Zgromadzone dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez Zarząd MARR S.A. inspektorem ochrony danych, pod adresem: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków, email: iod@marr.pl.

W przypadku podania danych innych, niż wynikające z art. 221 KP (w tym danych, o których mowa w art. 9 ust 1 RODO prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym danych zawartych w art. 9 ust 1 RODO, dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez MARR S.A., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L 119, str.1, z późn. zm.)”.

drukuj (Doradca ds. sprzedaży faktoringu)

  • opublikował: Paweł Sendur Redaktor
    data publikacji: 2022-06-06 09:05
  • zmodyfikował: Paweł Sendur Redaktor
    ostatnia modyfikacja: 2022-06-06 09:13

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 42316
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2024-04-15 12:01

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Kordylewskiego 11
31-542 Kraków

BDO: 000334490

NIP 6760058847
REGON 350239017
KRS 0000033198

Dane kontaktowe

tel. +48 12 617 66 00
ePUAP (adres skrytki): /marrsa/SkrytkaESP

Biuro Zarządu MARR S.A.
tel. 12 617 66 01, 12 617 66 02
e-mail: marr@marr.pl, biuro@marr.pl

Inspektor Ochrony Danych
tel. 12 617 99 35
e-mail: iod@marr.pl

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 545348
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2024-04-15 12:01